ביטוח בריאות חו"ל
כשאתם טסים לחו"ל אתם ניצבים בפני סכנות רבות, אך ורק הביטוח הנכון יכול לכסות אתכם מהסכנות הנשקפות לכם ולהבטיח שתחזרו הביתה בשלום. אנו בטרוול ביט מספקים לכם את חבילת הביטוח המשתלמת והמקיפה ביותר ומבטיחים שתישארו מכוסים מכל הכיוונים גם כשאתם נמצאים הרחק מהבית. במאמר זה תמצאו את המידע הנחוץ לכם לקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם לפני הנסיעה הבאה שלכם לחו"ל.

רחוק מהבית? אל תסתכן!
כולנו שמענו על רעידת האדמה ההרסנית בנפאל ובהאיטי. תתארו לעצמכם מה זה להיות תיירים במדינה כזאת בעת רעידת האדמה.. עכשיו תתארו לעצמכם מה זה כשהביטוח שלכם לא מכסה את נזקי החילוץ וההצלה והשירותים הרפואיים הנדרשים במקרה שכזה. ביטוח בריאות חו"ל של טרוול ביט מכסה אתכם גם במקרים של אסונות טבע כמו רעידת אדמה ומבטיח להוציא אתכם בהקדם האפשרי מכלל סכנה תוך כדי טיפול מלא ומקיף ללא השתתפות עצמית.

נציגי השירות שלנו זמינים עבורכם במשך 24 שעות ביממה ושמחים לספק לכם את השירות והמענה להם אתם זקוקים בכל שעות היממה. נציגי שירות דוברי עברית ישמחו להפנות אתכם אל רופאים ישראלים שיתנו לכם את השירות שאתם צריכים הרחק מהבית.

כיסוי גבוה במיוחד
זה נכון שתוכלו למצוא ביטוח בריאות חו"ל במקומות רבים, אך לא כולם יכסו אתכם מכל הכיוונים. רבות מפוליסות הביטוח מנסות לפתות את לקוחותיהן במחירים אטרקטיביים, ובפרסומים מושכים, אך ללא כיסוי ממשי או בליווי כיסוי מוגבל ביותר. אנו מציעים לכם את חבילת הכיסוי השלמה ומבטיחים לכם כיסוי מלא ואיכותי מכל הכיוונים. אצלנו תמצאו תקרת ביטוח והחזר גבוהים במיוחד לטיפולי בריאות המבוצעים בחו"ל, וזאת לצד תקרה גבוהה ביותר לאובדן ציוד ורכוש. פוליסת הביטוח שלנו מספקת לכם פטור מהשתתפות עצמית במקרים של טיפולי בריאות להם אתם נזקקים בחו"ל, ופינוי אווירי מידי ממקום האירוע.

מעוניינים לרכוש את הפוליסה שלכם? אנו כאן בשבילכם!
אתם לא צריכים לחכות, הזמינו כבר עכשיו ביטוח בריאות חו"ל וסעו בראש שקט. תוכלו לרכוש את הפוליסה באמצעות האתר ברכישה מקוונת או באמצעות שיחת טלפון פשוטה לטלפון שמספרו 03-5046611  

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו