פספורטקארד 

מהו פספורטקארד ומדוע משתלם לרכוש כזה? האם ביטוח של פספורטקארד ל חבר עסקה משתלמת? איך רוכשים פספורטקארד?

מה כולל הכיסוי של פספורטקארד?

אנו ב-TravelBit  סוכנות לביטוח מציעים לכם ביטוח נסיעות לחו"ל המכוסה על ידי פספורטקארד. במסגרת הביטוח, המבוטחים מקבלים כרטיס מגנטי של פספורטקארד, שישמש לתשלום שירותים בריאותיים בחו"ל בתיאום עם passportcard. 

כל הכיסויים במחירים משתלמים

פספורטקארד מעמידה לרשותכם כיסוי המתאים לכל אדם, בכל מצב גופני ולכל גיל. אם חלמתם על טיול סקי בחו"ל, או אם הנכם מעוניינים בטיול רגוע כי אתם סובלים מבעיה רפואית, אנו  ב – ,TravelBit מציעים לכם פוליסות ביטוח שונות, שיתאימו הן למצבכם באופן אישי והן לאופיו של הטיול שאתם מתכננים. לפספורט קארד , מוקד חירום וסיוע לכם ולבני משפחתכם, הפועל 24 שעות ביממה, וכן שירותי חדר רופאים בישראל, גם הם בזמינות מרבית עבור המבוטחים.

רכישת ביטוח של פספורטקארד תבטיח כי תקבלו פטור מהשתתפות עצמית לשירותים רפואיים שרכשתם באמצעות הכרטיס, פינוי אווירי, כיסוי מפני רעידות אדמה, הטסה רפואית חזרה לישראל בליווי של צוות רפואה מקצועי, וכן גבול אחריות גבוה במיוחד. בנוסף, במסגרת הביטוח תקבלו כיסוי לאובדן או גניבת הכבודה וכן כיסוי לביטול הנסיעה, במסגרת תנאי הפוליסה, והכל במחירים ייחודיים.

איך רוכשים פספורטקארד ?

פספורטקארד ניתן לרכוש  גם באתר TravelBit, ביטוח נסיעות לחו"ל. לנו ב – TravelBit מענה זמין עבורכם 24 שעות, וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר, או להיכנס לאתר שלנו להשאיר פרטים בשדות הנחוצים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. אפשרות נוספת העומדת בפניכם לרכישת פספורט קארד היא באופן מקוון, פשוט ונוח, דרך האתר, בעזרת לחיצה על כפתור – רכוש כעת, כאשר לאחר ביצוע הרכישה, פוליסת הביטוח תשוגר ישירות אליכם, דרך המייל.

צרו אתנו קשר כבר עכשיו לפרטים נוספים אודות פספורט קארד חבר או לחצו כאן לרכישת ביטוח אונליין כעת.

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו