פספורטכארד - יתרונות גדולים בכרטיס אחד

פספורטכארד - הבית הרפואי שלכם !

מהו פספורטכארד? מדוע פספורטכארד הוא הביטוח הרפואי הכי טוב שיש? כיצד נבטיח שהנסיעה לחו"ל תעבור בצורה חלקה?

מתכננים טיול לחו"ל ופוחדים שאחד מבני המשפחה לא ירגיש טוב? ביטוח של פספורטכארד הוא הפתרון האולטימטיבי בדיוק לכאלו מקרים.

להיות רחוק מהבית ולא להרגיש טוב, זהו לא מצב אידיאלי. אתם לא מכירים אף אחד, אין לכם את רופא המשפחה, אינכם נמצאים בסביבתכם הטבעית, אתם לא יודעים למי לפנות במקרה של בעיה רפואית ועוד. על מנת לדעת למי כדאי לפנות במקרי חירום או מהו המרכז הרפואי הטוב באזור הטיול שלכם, יש רק תשובה אחת והיא – פספורטכארד, ביטוח רפואי המרושת עם המרכזים הרפואיים הכי טובים בכל מקום בעולם, שיעניק לכם ביטחון מרבי, ממש כמו בבית.

נסיעה לחו"ל הנה חוויה מהנה לכל הדעות, אך גם בחו"ל הכל יכול לקרות ואף אחד לא חסין. לכן לפני שנוסעים חשוב לקחת בחשבון ולהיות מוכנים לכל תרחיש ובמקביל, לדאוג לכיסוי מתאים. כי אם חס וחלילה תרגישו לא טוב ותזדקקו לאשפוז או טיפול רפואי, או שתיקלעו חלילה לתאונה בחו"ל, או אפילו אם מדובר בתרחיש "מינורי" בו הכבודה שלכם תיגנב ותישארו בלי הציוד המתאים. מה עושים בכאלו מצבים?

עושים פספורטכארד- כי ביטוח רפואי זה לא צחוק

יש כל מיני ביטוחים רפואיים אבל השאלה היא מה הם מכסים, מה המיידיות שלהם, מהי הפריסה שלהם בחו"ל כמו גם מה היכולות שלהם ואיזה מענה הם יעניקו לכם בכל מקום בו תהיו על הגלובוס. לפספורטכארד של חברת TRAVELBIT יש תשתית אמינה, הסכמים עם בתי חולים מובילים ברחבי העולם, מרכז מידע הפעיל 24 שעות ביממה, כיסוי וטיפול מידי במקרה של מחלה, תאונה וחלילה גם במקרה של פטירה.

פוליסת הביטוח של פספורטכארד מכסה כל מצב בטיול בחו"ל שדורש התערבות רפואית, החל מאשפוז, מתן טיפול רפואי מידי ועד להטסת בני משפחה חזרה לארץ, תוך דאגה למבוטח ולמלווים שלו. באמצעות הטיפול המקיף שלנו, יהפוך האירוע למינורי וחולף ויטופל בכיסוי הרחב, האיכותי והמקצועי ביותר מבחינה רפואית במרכזי הטיפול והאשפוז המובילים בעולם.

Travelbit - הפספורטכארד שלכם

צרו אתנו קשר והזמינו עוד יום את כרטיס פספורטכארד, ביטוח הבריאות שיאפשר לכם לטייל בחופשיות, בלי דאגות מיותרות וליהנות באופן מרבי מהטיול בחו"ל.

לרכישת ביטוח פספורטכארד לפנות לאחד מהנציגים שלנו סביב השעון בטלפון 03-5046611.

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו