ביטוח פספורט קארד

למי מיועד ביטוח נסיעות לחו"ל? מה מכסה ביטוח פספורט קארד? איזו חברה משווקת ביטוח פספורט קארד והיכן ניתן לרכוש אותו?

טיסות לחו"ל הן עניין שבשגרה עבור ישראלים רבים, ולמרות שכל חופשה מהווה מעין פסק זמן מהחיים, בפועל, החיים אינם באמת מפסיקים, והכל יכול לקרות, גם בעת שנופשים בארץ זרה. לכן, על מנת שלא תאלצו לשלם מחירים מופקעים עבור שירותים רפואיים, וכדי שלא תאלצו לספוג את ערכה של כבודה שנגנבה, כדאי לטוס לחו"ל כמה שיותר בטוחים ולהצטייד בביטוח שיכסה את כל ההוצאות הרפואיות וכל הנזקים שעלולים לקרות במהלך הנסיעה, כמו ביטוח פספורט קארד.

היתרונות בביטוח פספורט קארד

לביטוח פספורט קארד ישנם יתרונות רבים –

  • זמינות מרבית – הגשת סיוע 24 שעות ביממה ולכל חלקי העולם
  • תשלום הוצאות רפואיות ואשפוז בהתאם לתנאי הפוליסה בכל רחבי העולם על פי מודל "חיוב ישיר"
  • החזרת המבוטח ובני משפחתו ממדרגה ראשונה, במקרה של תאונה או מחלה שהתרחשה במהלך הנסיעה, או במקרה של פטירה
  • במסגרת ביטוח פספורט קארד המבוטחים זוכים לסיוע משפטי
  • פיצוי בשל איחור או אובדן המטען
  • הטסת ילדים שנותרו ללא השגחה לארץ
  • סיוע במקרה של אובדן או גניבת דרכון / רישיון נהיגה של המבוטחים
  • הטסה לארץ במקרי חירום כמו מוות, לבני משפחה בדרגה ראשונה

היכן ניתן לרכוש ביטוח פספורט קארד?

כבר בשלב תכנון הטיול לחו"ל עליכם לבחור בביטוח שיתאים הן למצבכם הגופני והבריאותי, הן לגילכם והן לאופי הטיול, על מנת שתזכו לכיסוי הטוב ביותר. היות ואנו מודעים כי בסביבה לא מוכרת כמו אתרים שונים בחו"ל קיימת סבירות שאירועים לא מתוכננים יתרחשו, אנו ב -  TravelBit מזמינים אתכם ליהנות מביטוח פספורט קארד, ביטוח נסיעות לחו"ל שיסייע לכם בכל שעות היום, כדי שתוכלו להמשיך את נסיעתכם בבטחה, או לחלופין, לשוב הביתה בשלום.

ביטוח פספורט קארד מיועד לגברים ונשים כאחד, בכל גיל או מצב בריאותי והוא מותאם לסוגי טיולים שונים.

על מנת לבצע רכישה, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד  TravelBitאו לבצע רכישה מקוונת באתר על ידי לחיצה על כפתור רכוש כעת. כאשר פוליסת הביטוח תשוגר אליכם מיד עם תום הרכישה למייל הפרטי!

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו