כל מי שנוסע לחו"ל אם זה מבוגרים, אנשי הגיל השלישי, אישה בהריון אפילו ילדים וצעירים אשר בחרו בביטוח של פספורדכארד עליהם לדעת מה מכסה הרחבה עבור ביטוח בריאות בחו"ל.
כאשר אדם שסובל ממחלה כרונית כלשהי מוכרחים ליידע את חברת הביטוח בדבר מצבם הרפואי, בבוא בעת במידה ויזדקקו לטיפול אם זה עקב החמרה או התפרצות יתר של המחלה כאשר הם בחו"ל, לעיתים ידרשו ממכם להציג מסמכים רפואים לפני אישור הביטוח ואם חלילה תזדקקו להפעיל את הביטוח חשוב שתהיה התאמה בין מה שהצהרת בזמן הצהרת הביטוח.

מקרים שבהם יש אפשרות להרחבה מיוחדים ואישית לגבי מצב רפואי בחו"ל

ההרחבות מתייחסות בעיקר למחלות כרוניות.

  • נשים בהריון
  • מחלת סרטן
  • אשפוז בארץ סמוך לפני מועד הנסיעה
  • מושתל איברים
  • מחלת ריאות
  • לחץ דם ריאתי, נכות, איידס וכו'

ביטוח מיוחד לבני גיל הזהב

הרחבה זו כוללת את ההוצאה הרפואית במקרה של טיפול רפואי בחו"ל , חשוב לציין שגם במקרים 'קלים' שבהם לא מגיעים לאשפוז ונוסף אין הגבלה לפי יום, טיפולי החירום התרופות אפילו פינוי אווירי למוסד רפואי, הזדקקות לקיצור הנסיעה, או הגעה לישראל במהירות המרבית.

נסיבות אישיות

  • השכרת רכב - אין צורך בהשתתפות עצמית בשכירת רכב בחו"ל.
  • ביטוח כבודה - מתייחס למזוודות וציוד נוסף
  • מכשירים אלקטרונים - כגון טאבלט, מצלמה, טלפונים, מחשבים, שימו לב שעל פי רוב הביטוח חל רק על הציוד עצמו ולא על ציוד נלווה כגון עדשות מיוחדות, מטענים מיוחדים וכו', בדקו האם ניתן לבטח בנוסף או בנפרד גם ציוד נלווה שכזה.

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו