האם חולה סרטן שנאלץ עקב מצבו הרפואי לשמור על מצב יציב ותחת השגחה, שכן מצבו הבריאותי יכול בזמן קצר יחסית להדרדר והחולה יידרש להשגחה וטיפול רפואי שכרוך בהוצאות כספיות וטרחה רבה כאשר אתה נמצא במדינה שאינה שלך, גם האפשרות להגיע למידע במקום שאינך מכיר מקשה על האפשרות להיות נגישים עבור טיפול רפואי במקרה הצורך.

כיסוי רפואי בחו"ל גם לחולי סרטן

עקב המצב הבריאותי ביטוח נסיעות שכזה מתומחר גבוה יותר לעומת ביטוח נסיעות סטנדרטי, רכיבי הפוליסה בביטוח רגיש שכזה מכסה השלכות נוספות ויחודיות ביחס למצב הרפואי הרגיש של המבוטח, כמובן שביחס לתמורה על אף מחירו הגבוה יותר של הביטוח כמובן שהוא מעניק 'שקט נפשי' ותורם רבות לאפשרות לשהות בחו"ל בראש כמה שיותר שקט, הוצאה שכזו חוסכת כמובן כסף רב במקרה של הזדקקות אמיתית לטיפול בחולה סרטן במדינה זרה.  

האם כל ביטוח רפואי מתאים לחולי סרטן? 

התשובה הקצרה היא לא, התשובה הארוכה היא שצריך לבדוק מול חברת הביטוח, ביטוח של חולה במחלה כרונית (למשל אסטמה) יהיה שונה מביטוח של חולה סרטן, לא כל חברת ביטוח תוכל להציע גם ביטוח לחולי סרטן על אף שהיא 'מצהירה' שהיא מעניק כיסוי רפואי, או ביטוח בראותי אך כמו בכל דבר, יש צורך לבדוק את האותיות בתוך ההסכם על מנת לדעת שחברת הביטוח מתייחסת ויודעת מראש מה מצבך הרפואי לפני שהיא מעניקה לך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל.
 

מה קורה בזמן שהות ארוכה או פעילות אקסטרים בחו"ל?

כמובן שחולי סרטן שמחלתם מאוזנת מטופלת או טרם הדרדרה ורוצים פעילות אקסטרים בחו"ל צריכים לרכוש פוליסה משולבת בין הרפואי לבין האקסטרים , מכיוון שביטוח רפואי בחו"ל עבור חולה סרטן מתייחס על פי רוחב לטיולים פופלארים ורגילים, כמו סופשבוע בצרפת, שבוע בלונדון וכו', אנו ממליצים לכם לבדוק פרטנית מול חברת הביטוח את הכיסוי המשולב על מנת שתוכלו לשהות בחו"ל בראש שקט.

על פי רוב לחברות ביטוח גדולות ומובילות בשוק כגון הכיסוי של פספורכארד יש ניסיון ומענה מקצועי להרחבות מיוחדות בנסיבות אישיות או רפואיות.
 

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו