אם הגעת למועד הטיסה והסתבר לכם ששכחת להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל, אין טעם להתחיל להתייאש או לחשוב על לבטל את הטיסה, במקרה כזה יש לפספורטכארד אפשרות להזמין ביטוח נסיעות מלא ומקיף ובכך לא חלילה להכנס לסיכון כלשהו.

היום הכל עושים דרך הרשת, גם ביטוח!

היום הכל עושים ברשת, מזמינים ספרים, מזמינים בעלי מקצוע, מזמינים הכל דרך הרשת, גם ביטוח נסיעות לחו"ל עושים באמצעות אתרי אינטרנט יעודים וכל התהליך מתבצע תוך זמן קצר, רכשו ביטוח נסיעות מחברות ידועות בשוק, בטח שבתחום של ביטוח נסיעות, הרבה פעמים אנחנו כן ממליצים במקביל להרים טלפון לשיחה עם הנציג שכן נציג אנושי יכול לתת הדגשים שאתם כלקוחות אינם מודעים אליו, לכן השיחה למוקדי השירות הטלפונית, טוב שתעשה.
כל עוד אתם בתחום האון ליין ומול המסך ומזינים את הפרטים באתר האינטרנט היעודי עבור ביטוח נסיעות לחו"ל הגדירו את תאריך הטיסה הלוך וחזור באופן מדויק והקפידו לדייק כמה שיותר על מנת להמנע מטעויות פזיזות שיכולים חלילה במקרה האמת אולי להעיב על הכיסוי המובטח.

האם כל ביטוח אפשר להזמין מהרגע להרגע?

האפשרות להזמין ביטוח נסיעות מהרגע להרגע תוך זמן קצר אינה אופציה רצויה אם למשל הביטוח שלכם כולל ספורט אתגרי או 'בידולים' נוספים כגון טיול ג'יפים או אפילו רכיבת שטח באופנים, כל אלו נחשבים ספורט אתגרי על אף שיכול להיות שחלק ינסו לקטלג זאת כפעילות פנאי, מה שיכול להתברר כטעות נוראית אם חלילה נצטרך להפעיל את ביטוח הנסיעות.

ביטוח נסיעות לכל מצב, כמו שיש ביטוח נסיעות בהתאם למצב הרפואי ויש לה פוליסת ביטוח יעודית,  כך גם בתוך ענפי הספורט תוכלו לקבל סוגים ספציפים של ביטוחים בהתאם לסוג הפעילות הספורטיבית בה אתם הולכים להשתתף, חופשת סקי, ספורט אתגרי וכו'.. 
לציין שלעיתים בהתאם לתנאי הפוליסה יש צורך להעביר 'ניירת' לחברת הביטוח עוד בטרם הפעלת ביטוח הנסיעות לחו"ל.

מה קורה שהולכים פשוט לשהות ארוכה בחו"ל?

בעיקר חיילים משוחררים יוצאים לטיולי תרמילאים והרוב הגדול יודע בעיקר מפה לאוזן בין החברה שלהם כי יש גם לזה ביטוח יעודי שנקרא ביטוח נסיעות לתרמילאים, פוליסת הביטוח הזו מקיפה מקרים הרבה יותר בלתי צפויים מאשר בביטוח נסיעות לחול לצורך חופשה של כמה ימים באירופה (לדוגמא), בדקו את ביטוח פספוכארד לחו"ל וגלו כי מדובר בתנאים הטובים ביותר עבור הטיול שלך בחו"ל

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו