מי זקוקה לביטוח נסיעות בחול?

ביטוח נועד לכסות מקרה בלתי צפוי ולמעשה אחרי על 'השקט הנפשי' שבמקרה וחלילה תצטרכו, האם כשאתה נמצא במדינה שאינה שלך עם מקומות חדשים שלרוב אינם מוכרים לך האם מבחינתך זה יהיה שיקול נבון וחכם לעשות ביטוח נסיעות?

כיסוי ביטוחי בחו"ל ממזער על פי רוב באופן משמעותי את הסיכון שחלילה עלול להתרחש כאשר אנו שוהים בחו"ל כגון מחלה פתאומית, אובדן של תכולה, גניבות ונזקים שונים.

השאלות הבאות יעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת בנושא ביטוח בחו"ל

 • במקרה הצורך האם תוכל להתמודד כספית עם אשפוז בבית חולים במדינה זרה?
 • כיצד תוכל להעזר בחברים מכשרים ומשפחה בסיוע לאדם חולה במדינה שבה אתה מבקר?
 • האם הדאגה הפיננסית לגבי כיסוי רפואי למי שאינו מובטח תורמת לתהליך ההחלמה?
 • האם חוסר הדאגה הפיננסית לגבי כיסוי רפואי למי שביטח תורמת לההליך ההחלמה?
 • מה יקרה אם חלילה אזדקק לחילוץ מיידי או חילוץ רפואי מוטס? 
 • במידה ואני נוסע לחו"ל לצורך ספורט אתגרי, האם הסיכוי חלילה להפגע גדל?
 • האם יש חשיבות ל'גיל מבוגר' שמטייל בארץ אחרת, האם התהליך הרפואי יתארך?

אפשר להבין די בקלות שביטוח נסיעות לחו"ל הוא פתרון שרבים מאמצים על מנת להמנע ממקרים בלתי צפוייה בזמן שהותך בארץ זרה. 

סוגים שונים של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל

כמובן שכל פוליסה שונה אחרת ונבדלת ולכל פוליסה סייגים יחודיים, ראוי שתכירו את הפוליסות הביטוח העיקריות:

 1. דרישה לשירות רפואי בחו"ל
  זהו למעשה עיקר עיקרו של הביטוח ורבים מהשוהיים בחול מבקשים אותו ודי בצדק, ביטוח זה מכסה אותך רפואית, ביטוח שמכסה כבר מהרגע הראשון עוד לפני ששלחתם יד לארנק שלכם את ההוצאות הרפואיות שלכם בחו"ל. ראוי לציין שלספורט אתגרי או מצב רפואי קודם יש השלכות במקרה של "דרישה להפעלת ביטוח" לכן בידקו היטב האם אתם זקוקים לביטוח נוסף עבור שהייה בחו"ל.

 2. נזק של אובדן או גניבה של מזוודות
  כאשר ציוד אובד או ניזוק בארץ זרה ביטוח מתאים יוכל לספק החזר כספי ולמנוע הוצאות מיותרות, סוג ההחזר הכספי נקבע לפי סוג התכולה המבוטחת ואפילו לפי סוג האובדן או הנזק, ביטוח שכזה הוא הכרחי עבור ציוד יקר ערך בעיקר ואין לזלזל בחשיבותו, במידה ואתם נוסעים עם ציוד יקר ערך, דאגו לבטח את עצמכם מפני נזק או אובדן לרכוש.

 3. ביטול טיסה לחו"ל - קיצור שהות בחו"ל
  במידה ותצטרכו מסיבה אישית כלשהי לבטל את הטיסה או את השהות בחו"ל, הביטוח המתאים יכסה אותכם עבור החלק היחסי שבו ניזוקתם כספית, יש לבדוק האם עלות הטיסה יקרה ובכך להחליט את כמה כדאי לרכוש ביטוח שכזה, כמו כן רצוי תמיד וגם במקרה זה לקרוא ולהבין את התנאים וההתניות איך ובאילו נסיבות אפשר להפעיל את הביטוח.

מדוע לרכוש ביטוח נסיעות עם פספורט קארד

זקוק לטיפול רפואי בחו"ל, במקום שתשלם אתה לרופא, הביטוח שלנו ישלם במקומך, ישירות, אנו מטעינים את התשלום לרופא לכרטיס שלך ואתה משלם עבור השירות הרפואי ישירות, גאוני, לא?
אין צורך שתשלם השתתפות עצמית, לא, אין בכל שום צורך, לא השתתפות קטנה לא השתתפות גדולה, לא כמעט ולא אחוז קטן, כלום, פשוט אין. אין השתתפות עצמית בביטוח הרפואי של פספורט קארד
לא משנה לנו, מהו גילך, או מה המצב הרפואי שלך , כולם זכאים ויכולים לעשות ביטוח רפואי לחול אצלנו, אנחנו מאמינים שלא משנה אם יש לך מגבלה רפואית מותר לך לנפוש בחול, אנחנו מתחייבים לבטח אותך בכל גיל ובכל מצב רפואי.
זקוק למשיכת מזומנים, בדיוק תקוע, עם הכרטיס של פספורט קארד תוכל למשוך מזומנים ישירות מהכספומט הקרוב , עם פספורט קארד נוכל להטעין לכם את הכרטיס ישירות ואתם תוכלו להמשיך בחופשה ללא תקלות
רוצה לבטח את עצמך לקראת נסיעה לחו"ל ולקבל את האישור כבר בדואר האלקטרוני שלך? התחל עכשיו ברכישת פוליסת ביטוח הבריאות שלך וקבל אישור לתיבת הדואר האלקטרוני שלך, התחל עכשיו