ביטוח בריאות חו"ל
כשאתם טסים לחו"ל אתם ניצבים בפני סכנות רבות, אך ורק הביטוח הנכון יכול לכסות אתכם מהסכנות הנשקפות לכם ולהבטיח שתחזרו הביתה בשלום. אנו בטרוול ביט מספקים לכם את חבילת הביטוח המשתלמת והמקיפה ביותר ומבטיחים שתישארו מכוסים מכל הכיוונים גם כשאתם נמצאים הרחק מהבית. במאמר זה תמצאו את המידע הנחוץ לכם לקבלת ההחלטה הנכונה עבורכם לפני הנסיעה הבאה שלכם לחו"ל.

רחוק מהבית? אל תסתכן!
כולנו שמענו על רעידת האדמה ההרסנית בנפאל ובהאיטי. תתארו לעצמכם מה זה להיות תיירים במדינה כזאת בעת רעידת האדמה.. עכשיו תתארו לעצמכם מה זה כשהביטוח שלכם לא מכסה את נזקי החילוץ וההצלה והשירותים הרפואיים הנדרשים במקרה שכזה. ביטוח בריאות חו"ל של טרוול ביט מכסה אתכם גם במקרים של אסונות טבע כמו רעידת אדמה ומבטיח להוציא אתכם בהקדם האפשרי מכלל סכנה תוך כדי טיפול מלא ומקיף ללא השתתפות עצמית.

נציגי השירות שלנו זמינים עבורכם במשך 24 שעות ביממה ושמחים לספק לכם את השירות והמענה להם אתם זקוקים בכל שעות היממה. נציגי שירות דוברי עברית ישמחו להפנות אתכם אל רופאים ישראלים שיתנו לכם את השירות שאתם צריכים הרחק מהבית.

כיסוי גבוה במיוחד
זה נכון שתוכלו למצוא ביטוח בריאות חו"ל במקומות רבים, אך לא כולם יכסו אתכם מכל הכיוונים. רבות מפוליסות הביטוח מנסות לפתות את לקוחותיהן במחירים אטרקטיביים, ובפרסומים מושכים, אך ללא כיסוי ממשי או בליווי כיסוי מוגבל ביותר. אנו מציעים לכם את חבילת הכיסוי השלמה ומבטיחים לכם כיסוי מלא ואיכותי מכל הכיוונים. אצלנו תמצאו תקרת ביטוח והחזר גבוהים במיוחד לטיפולי בריאות המבוצעים בחו"ל, וזאת לצד תקרה גבוהה ביותר לאובדן ציוד ורכוש. פוליסת הביטוח שלנו מספקת לכם פטור מהשתתפות עצמית במקרים של טיפולי בריאות להם אתם נזקקים בחו"ל, ופינוי אווירי מידי ממקום האירוע.

מעוניינים לרכוש את הפוליסה שלכם? אנו כאן בשבילכם!
אתם לא צריכים לחכות, הזמינו כבר עכשיו ביטוח בריאות חו"ל וסעו בראש שקט. תוכלו לרכוש את הפוליסה באמצעות האתר ברכישה מקוונת או באמצעות שיחת טלפון פשוטה לטלפון שמספרו 03-5046611  

פספורטקארד - ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש באתר TravelBit
לוחצים על הקישור, ממלאים את הפרטים ובתוך 5 דקות מקבלים אישור בדואר האלקטרוני

התקשרו עכשיו מענה 24 שעות

03-5046611

משווק מורשה של PassportCard
© 2017 כל הזכויות שמורות | רכישת הכיסוי מותנה בחיתום פספורטקארד, הסוכן : גליל קיא, רישיון 309778462 | טלפון : 03-5046611 , התקשרו עכשיו, מענה 24 שעות ביממה.

Search