פספורטקארד 

מהו פספורטקארד ומדוע משתלם לרכוש כזה? האם ביטוח של פספורטקארד ל חבר עסקה משתלמת? איך רוכשים פספורטקארד?

מה כולל הכיסוי של פספורטקארד?

אנו ב-TravelBit  סוכנות לביטוח מציעים לכם ביטוח נסיעות לחו"ל המכוסה על ידי פספורטקארד. במסגרת הביטוח, המבוטחים מקבלים כרטיס מגנטי של פספורטקארד, שישמש לתשלום שירותים בריאותיים בחו"ל בתיאום עם passportcard. 

כל הכיסויים במחירים משתלמים

פספורטקארד מעמידה לרשותכם כיסוי המתאים לכל אדם, בכל מצב גופני ולכל גיל. אם חלמתם על טיול סקי בחו"ל, או אם הנכם מעוניינים בטיול רגוע כי אתם סובלים מבעיה רפואית, אנו  ב – ,TravelBit מציעים לכם פוליסות ביטוח שונות, שיתאימו הן למצבכם באופן אישי והן לאופיו של הטיול שאתם מתכננים. לפספורט קארד , מוקד חירום וסיוע לכם ולבני משפחתכם, הפועל 24 שעות ביממה, וכן שירותי חדר רופאים בישראל, גם הם בזמינות מרבית עבור המבוטחים.

רכישת ביטוח של פספורטקארד תבטיח כי תקבלו פטור מהשתתפות עצמית לשירותים רפואיים שרכשתם באמצעות הכרטיס, פינוי אווירי, כיסוי מפני רעידות אדמה, הטסה רפואית חזרה לישראל בליווי של צוות רפואה מקצועי, וכן גבול אחריות גבוה במיוחד. בנוסף, במסגרת הביטוח תקבלו כיסוי לאובדן או גניבת הכבודה וכן כיסוי לביטול הנסיעה, במסגרת תנאי הפוליסה, והכל במחירים ייחודיים.

איך רוכשים פספורטקארד ?

פספורטקארד ניתן לרכוש  גם באתר TravelBit, ביטוח נסיעות לחו"ל. לנו ב – TravelBit מענה זמין עבורכם 24 שעות, וכל שעליכם לעשות הוא להתקשר, או להיכנס לאתר שלנו להשאיר פרטים בשדות הנחוצים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם. אפשרות נוספת העומדת בפניכם לרכישת פספורט קארד היא באופן מקוון, פשוט ונוח, דרך האתר, בעזרת לחיצה על כפתור – רכוש כעת, כאשר לאחר ביצוע הרכישה, פוליסת הביטוח תשוגר ישירות אליכם, דרך המייל.

צרו אתנו קשר כבר עכשיו לפרטים נוספים אודות פספורט קארד חבר או לחצו כאן לרכישת ביטוח אונליין כעת.

פספורטקארד - ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש באתר TravelBit
לוחצים על הקישור, ממלאים את הפרטים ובתוך 5 דקות מקבלים אישור בדואר האלקטרוני

התקשרו עכשיו מענה 24 שעות

03-5046611

משווק מורשה של PassportCard
© 2017 כל הזכויות שמורות | רכישת הכיסוי מותנה בחיתום פספורטקארד, הסוכן : גליל קיא, רישיון 309778462 | טלפון : 03-5046611 , התקשרו עכשיו, מענה 24 שעות ביממה.

Search